Nejlepší otrokovičtí sportovci se dočkají ocenění

OTROKOVICE - Slavnostní vyhodnocení nejlepších otrokovických sportovců, kolektivů a trenérů roku 2018 se uskuteční v pátek 8. února v 19.00 hodin ve velkém sále Otrokovické Besedy. Ocenění nejúspěšnějším sportovcům za uplynulý rok předávají zástupci otrokovické radnice každoročně, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

Otrokovice jsou vyhlášeny svým vstřícným postojem ke sportu, zejména podporou dětí a mládeže v této oblasti. Trenéři zde vychovali řadu významných sportovců, kteří dosáhli mezinárodního úspěchu. „Slavnostní večer nazvaný O sportovní slávě bude patřit otrokovickým sportovcům a jejich příznivcům. Sportovci šíří dobré jméno našeho města a za to se jim sluší poděkovat,“ uvedl starosta města Jaroslav Budek.

Ani letos nebudou při vyhlašování sportovců chybět čestní hosté. Přivítáni budou olympionici bratři Oldřich a Pavel Svojanovští, střelec Jiří Gach, příznivci hokeje se pak mohou těšit na Petra Čajánka.

„Večerem bude provázet moderátor a redaktor České televize, Stanislav Bartůšek. V programu vystoupí například hudební skupina Arrhythmia, taneční akademie HCDA Zlín či akrobatické duo Aurora Acro Dance. Po ukončení slavnostní části pokračuje program v kinosále – výběrem hitů k tanci i poslechu pobaví DJ Shirak,“ přiblížil skladbu večera dramaturg Otrokovické Besedy Dalibor Dědek.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x