Žáci i středoškoláci získají za vysvědčení bezplatný vstup do zoo

ZLÍN - Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 1. až 3. února zajištěn volný vstup do zoo a navíc získá hezký dárek, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Oslava pololetního vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků. „V posledních letech nabízíme volný vstup za pololetní vysvědčení bez ohledu na studijní výsledky,“ uvedla Romana Bujáčková.

I v zimě je Zoo Zlín plná života a stojí za návštěvu. Většina zvířat totiž sníh vítá, s chutí se v něm válí a hraje si s ním. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, lachtani, dželady, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy. „Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje letních 27 stupňů Celsia, při krmení a hlazení rejnoků tak návštěvníci určitě rádi odloží teplé oblečení,“ dodala Bujáčková. Na mrazivé počasí návštěvníci rychle zapomenou i v tropické hale Yucatan, v pavilonu slonů a žiraf.

Pro návštěvu lze stále využít snížené zimní vstupné. Vstupenka pro dospělé činí 80 korun, pro seniory 60 korun, pro děti od 3 do 15 let 40 korun. Děti do 3 let mají vstup do zoo po celý rok zdarma.

Zoo Zlín je otevřena každý den v roce. Do konce února je otevírací doba od 8.30 do 16.00 hodin.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x