Obehraná písnička: na jeden gól se nevyhrává. Zlín – Litvínov 1:2 po nájezdech

ZLÍN - Kdepak, zlepšení pramalé, výsledek tristní. Zlínští hokejisté získali v přímém souboji o desátou příčku tabulky a tudíž postupové místo do předkola play off s Litvínovem jenom bodík, prohráli pak po nájezdech 1:2 a vidina vyřazovacích bojů se vzdálila.

Poslední dobou nehrají Berani ve formě, odešel jim Lakatoš, třetí zápas musel vynechat Okál a tak se velké věci nečekaly.

Byl to spíše urputný boj, ovšem s nadějným vedením domácích, když do prázdné skóroval ve 24. minutě Sedláček.

Jak velkou pravdu měl při nedávné glose o tom, aby rozhodčí neposlali Berany do přesilovek jeden z jejich trenérů Martin Hamrlík, se ukázalo ještě do konce druhé části.

Zlín hraje v pohodě přesilovku a místo navýšení náskoku si nechá dát „lemplgól“ při nahození Trončinského a cloně Kašpara.

Světe (ne)div se, že po 60 minutách část diváků za nerozhodného stavu 1:1 prchla na pivo.

Pak už zbytek vytrvalých fandů viděl marnou snahu v prodloužení při přesilovce 4 na 3 a nakonec se pil utrejch do dna.

Litvínovští proměnili všechny tři nájezdy, domácí ani jeden.

PSG Berani Zlín – Verva Litvínov 1:2.

Nezbývá, než zatnout zuby a předvést se před reprezentační pauzou v nejlepším možném světle v neděli na horkém ledě v Hradci Králové.