PŘEDNÁŠKA: Andrej Drbohlav: Psychologie sériových vrahů

ZLÍN - Kdo je sériový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Proč v některých lidech zvítězí zlo? Na tyto i jiné otázky se pokusí odpovědět psychopatolog a spisovatel Andrej Drbohlav také zlínskému odbornému publiku i zájemcům z řad veřejnosti. Nejprve 27. února, přednáška v tomto termínu byla ovšem téměř okamžitě vyprodaná, proto přijede významný odborník se svým zajímavým programem do Zlína ještě jednou, a to 7. května.

Lidská duše je rozlehlá, rozmanitá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého člověka zcela jedinečným. Je to fascinující a stále jen málo probádaný svět. Přijďte na malou chvíli nahlédnout do temných zákoutí zla a klikaté životní cesty vzdorovitých, pokřivených a rozmanitě zneužívaných dětí, které vyrostly ve skutečná monstra.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti, se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe.

Přednáška je určena pro studenty i odborníky z oblasti psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie či kriminalistiky, ale i pro širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše. Akci pořádá Institut behaviorálních studií IBSARO. Lístky na květnovou přednášku koupíte zde.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x