Na zledovatělé komunikaci se střetlo osobní auto s náklaďákem

VSETÍNSKO - Ve 12.45 hodin vyjeli profesionální hasiči ze stanice Vsetín k dopravní nehodě, která se stala v obci Prlov na Vsetínsku.

Po příjezdu k nehodě hasiči průzkumem zjistili, že zde na zledovatělé komunikaci došlo ke střetu osobního vozidla s nákladním, které vezlo 24 tun plechu. Osobní auto po nehodě skončilo na střeše. Řidič byl již mimo vozidlo, byl však zraněn. Hasiči mu poskytli předlékařskou první pomoc a poté ho předali do péče přivolaným záchranářům. Ti muže odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. Řidič z nákladního vozidla zraněn nebyl.

Komunikace byla v místě nehody obousměrně uzavřena a státní policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách.

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny z nákladního vozidla. Po zadokumentování místa nehody dopravními policisty, hasiči převrátili osobní auto zpět na kola a dali ho mimo komunikaci. Odtažení nákladního vozidla si zajistí majitel.

Nakonec hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z aut a uklidili použitý sorbent. Poté se vrátili zpět na svou stanici.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’162889′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2251‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚162889‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x