Pozor na zledovatělé úseky na komunikacích

ZLÍNSKO - V těchto dnech hasiči vyjíždějí k dopravním nehodám, které se staly na zledovatělé komunikaci.

Nebylo tomu jinak ani dnes v sedm hodin ráno, kdy byli profesionální hasiči ze stanice Zlín vysláni k dopravní nehodě dodávky, která na zledovatělé silnici havarovala ve Fryštáku na Zlínsku v úseku mezi Fryštákem a Lešnou. Jedná se o komunikaci, která v zimě není udržovaná, na což jsou řidiči upozorněni dopravním značením.

Hasiči po příjezdu k nehodě zjistili, že několik desítek metrů komunikace je namrzlé. Řidič se svým vozidlem skončil na boku. Při nehodě naštěstí nebyl zraněn. Došlo jen k úniku provozních kapalin, které hasiči zasypali sorbentem. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření, zajistili jej proti úniku dalších provozních kapalin a nakonec auto převrátili zpět na kola. Poté uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidla a vrátili se zpět na svou stanici.

Šetření nehody si převzali státní policisté.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’162892′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2252‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚162892‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x