V Karlovicích se bude lyžovat za hubičku

VELKÉ KARLOVICE - Lyžařskou akcí s nádechem recese mohou příznivci Valentýna oslavit tento svátek zamilovaných ve Velkých Karlovicích. Uskuteční se zde už tradiční Valentýnské lyžování za hubičku, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

Tamní Ski areál Razula nabídne lyžařům ve čtvrtek 14. února originální oslavu v podobě akce Valentýnské lyžování za hubičku. Lyžaři v tento den obdrží k zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma. Podmínkou je přijít k hlavní pokladně u sjezdovky Razula ve dvou a při koupi skipasu podat důkaz své zamilovanosti. Způsob, jakým lyžaři přesvědčí pokladní o svých citech, je zcela na jejich fantazii.

Příjemnou tečkou za společnou lyžařskou oslavu Valentýna se může stát návštěva blízkého relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem. Ski areál Razula je otevřen od 8.30 do 17.30 hodin, wellness až do 22.00 hodin.

Gurmánský zážitek nabídne zamilovaným Spa hotel Lanterna hned naproti sjezdovky Razula, který připravil na 14. až 16. února speciální Valentýnské menu o čtyřech chodech s výběrem vín.

Ve čtvrtek 14. února od 20.00 hodin se chystá také Valentýnský večer v Cocktail baru Lanterna s love songy v podání Jana Holeni a Vojtěcha Kozubíka.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x