Zlínský kraj opět ocení pracovníky v sociálních službách

ZLÍNSKÝ KRAJ - Zlínský kraj letos opět ocení pracovníky v sociálních službách, a to v rámci 10. ročníku ankety Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí hejtmanství Adéla Kousalová.

Uzávěrka nominací je 30. června. Návrhy mohou lidé zasílat Odboru sociálních věcí Zlínského kraje. Vyhlášení výsledků ankety a předání ocenění pracovníkům schváleným Radou Zlínského kraje se předpokládá v průběhu měsíce září ve Zlíně.

„U nominovaných pracovníků hodnotíme zejména přínos dle oblasti jejich působení v sociálních službách, prezentaci práce v sociálních službách na veřejnosti, prezentaci poskytovatele sociálních služeb, spolupráci s jinými organizacemi nebo asociacemi,“ popsala kritéria hodnocení radní Zlínského kraje Michaela Blahová, zodpovědná za sociální záležitosti, rodinnou politiku a neziskový sektor. Dalšími z možných hledisek, kterými budou kandidáti hodnoceni, je mimořádný rozsah dalších aktivit v oblasti poskytování sociálních služeb nebo mimořádný a zvlášť záslužný čin.

„V letošním roce předpokládáme udělení ocenění pěti pracovníkům, kterým bude předán finanční dar ve výši 15 tisíc korun. Může být ale navrženo i udělení mimořádného ocenění dalším pracovníkům, které není spojeno s finančním darem, ale pouze s věcnou odměnou,“ doplnila Michaela Blahová.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x