Po nehodě zůstal muž zaklíněn ve vozidle

VLACHOVA LHOTA - Dnes v sedm hodin ráno vyjeli profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky k dopravní nehodě, která se stala u obce Vlachova Lhota na Zlínsku ve směru na Mirošov.

Po příjezdu na místo nehody hasiči průzkumem zjistili, že řidič osobního vozidla v kopci při projíždění zatáčky vjel na zledovatělý úsek komunikace, dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s druhým osobním vozidlem. Zraněný řidič zůstal ve vozidle zaklíněný. Řidička druhého auta po příjezdu hasičů již byla mimo vozidlo.

Hasiči ihned vyprostili muže z vozidla a poskytli mu předlékařskou péči. Poté jej předali přivolané zdravotnické záchranné službě. Záchranáři muže nakonec odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. Žena zranění neutrpěla.

Dále hasiči provedli u vozidel protipožární opatření, odpojení autobaterie a zajištění aut proti úniku provozních kapalin.

Provoz byl na komunikaci po celou dobu zásahu složek IZS omezen, sveden do jednoho jízdního pruhu a doprava byla v místě nehody řízena kyvadlově.

Šetření nehody si převzali dopravní policisté. Po ukončení jejich práce na místě nehody a odvezení havarovaných vozidel odtahovou službou, hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z aut.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163287′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2260‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163287‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x