Za práci se seniory získala ocenění i bývalá učitelka z Klobouk

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Při únorové Konferenci pedagogů volného času ve Zlíně byla předána ocenění významným osobnostem působícím v oblasti zájmových aktivit dětí, mládeže, dospělých i seniorů. Mezi 15 vyznamenaných patřila také Jindra Bednářová z Valašských Klobouk, bývalá učitelka základní školy, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Lenka Zvonková.

Oceněná Jindra Bednářová se už dlouhá léta věnuje vedení kroužku zdravotního cvičení pro seniory. Ocenění za ni z rukou krajského radního pro školství Petra Gazdíka převzal ředitel Domu dětí a mládeže Valašské Klobouky Michal Láník.

„Srdečně blahopřejeme paní Jindře Bednářové k ocenění, které si zasloužila za svůj přínos pro volný čas seniorů. Paní Bednářová se už v době své aktivní pedagogické dráhy věnovala tělesné výchově dětí a mládeže a i nyní ve svém celoživotním poslání pokračuje vedením pohybových kroužků pro veřejnost. Její lekce navštěvuje na sedm desítek klientů převážně seniorského věku, kteří si tak udržují dobrou kondici. Přejeme paní Bednářové pevné zdraví a hodně elánu do dalších aktivit,“ vyjádřil Karel Ptáček, místostarosta města Valašské Klobouky.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x