V Otrokovicích se chystá 12. ročník Fotosalonu

OTROKOVICE - Otrokovický Fotosalon mohou fanoušci fotografie letos navštívit již podvanácté. Tentokrát se představí fotografové z Havlíčkova Brodu, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Romana Stehlíková.

Práce otrokovických a havlíčkobrodských fotografů budou vystaveny pro veřejnost od pátku 1. března od 18.00 hodin ve vestibulu Otrokovické Besedy až do konce měsíce.

„Hosté letošního salonu budou členové Fotostřediska Havlíčkův Brod. Členové klubu se pomocí fotografie snaží nejen o svědectví o něčem kolem nás, ale i o výtvarný projev s emotivním účinkem a rozvoj smyslu dívat se na věci jiným způsobem. Klub vznikl v roce 1961 a prošel celým bouřlivým vývojem fotografie až do současných dnů, včetně různých změn v tvorbě i chápání fotografie jako samostatného autorského díla,“ konstatovala Stehlíková.

Výstava ve vestibulu Otrokovické Besedy potrvá až do 31. března a je možné ji zhlédnout každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin pouze v rámci kulturních pořadů. Vstup je volný. Fotosalon pořádá Fotoklub Beseda Otrokovice ve spolupráci s městem Otrokovice a Otrokovickou Besedou.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x