Plameny pohltily krmicí vůz, řidič skončil v nemocnici

CHROPYNĚ - Do Chropyně na Kroměřížsku k hořícímu vozidlu vyjeli včera o půl páté odpoledne profesionální hasiči z Kroměříže a místní dobrovolní hasiči.

Už při příjezdu k místu události viděli hasiči hustý dým, jdoucí z vozidla. Po příjezdu na místo průzkumem zjistili, že se jedná o plně naložený krmicí vůz, patřící místnímu zemědělskému podniku. Přední část vozu již byla plně zasažena plameny. Hasiči k uhašení požáru použili dva vysokotlaké proudy a během pár minut měli požár pod kontrolou. Před pátou hodinou velitel zásahu vyhlásil lokalizaci požáru. Nadále probíhaly dohašovací práce a vozidlo průběžně kontrolovali termokamerou, neboť byla obava, že se požár rozšíří do vnitřních prostor vozu, kde se nacházelo krmivo pro dobytek. Z tohoto důvodu hasiči vodou ochlazovali celý vůz.

Muž, který vůz řídil, se nadýchal kouře. Proto mu na místo byli přivoláni záchranáři. Do jejich příjezdu hasiči muži poskytli předlékařskou péči včetně kyslíku. Nakonec muže záchranáři odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Ve čtvrt na šest velitel zásahu vyhlásil likvidaci požáru. Hasiči z Kroměříže se vrátili zpět na svou stanici a na místě na dohled zůstala místní jednotka.

Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který jako příčinu vzniku požáru stanovil technickou závadu v motorovém prostoru. Škoda se vyšplhala na půl miliónu korun. Uchráněné hodnoty byly vyčísleny na sto tisíc korun.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163310′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2263‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163310‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x