Nejlepšími sportovci se v Uherském Hradišti stali dva mladí atleti

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Atleti Jakub Kunt a Tomáš Habarta se ve svých kategoriích mezi jednotlivci stali nejlepšími sportovci města Uherské Hradiště za rok 2018. Serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí města Jan Pášma.

Mezi sportovními kolektivy zabodovaly na nejvyšší pozici starší žákyně – volejbalistky TJ Slovácká Slavia, přičemž trenér družstva, Petr Plaček, si navíc odnesl ocenění trenér roku. Ceny za mimořádný přínos sportu v Uherském Hradišti za rok 2018 získali Jana Hrabalová (plavání), Jiří Němec (kulturistika) a Ludvík Hruboš (veslování).

Ocenění nejlepších sportovců města se letos uskutečnilo již po jednadvacáté v řadě. „Spolu s představiteli města Uherské Hradiště v čele se starostou Stanislavem Blahou předávaly sportovcům ocenění významné osobnosti českého a československého sportu: olympionik Jaroslav Bába (s kariérou se loučil na MČR družstev mužů a žen v srpnu 2018 v Uherském Hradišti), dvacetinásobný mistr světa v kolové Jindřich Pospíšil a olympionici Jana Komrsková, Jan Berger a Oldřich Svojanovský,“ doplnil Pášma.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x