DOPRAVNÍ INFO: Vozovky jsou na některých místech kraje stále namrzlé

ZLÍNSKÝ KRAJ - Vypadá to, že se zima pomalu umoudřuje, většina silnic je tedy suchá a sjízdná bez omezení. Pozor ovšem na Zlínsku a Vsetínsku, tam může překvapit i náledí. Dobré počasí je výzvou pro stavbaře, kteří  pomalu začínají s opravami a stavbami. To s sebou bude přinášet četné uzavírky.

Zvýšené opatrnosti je třeba dbát kvůli možnému náledí na těchto komunikacích:

ZLÍN

Okres Zlín – silnice II. a III. třídy – holé suché, sjízdné se zvýšenou opatrností

VSETÍN

Okres Vsetín – silnice II. a III. třídy – holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností, lokálně tvorba náledí, zejména v lesních úsecích a v úsecích v blízkosti vodních toků a ve vyšších nadmořských výškách. Opatrnost nutná!

Obvod 13 SÚS Valašska  – silnice I. třídy – holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností, lokálně tvorba náledí, zejména v lesních úsecích a v úsecích v blízkosti vodních toků a ve vyšších nadmořských výškách. Opatrnost nutná!

 Uzavírky na silnicích II. a III. třídy ve Zlínském kraji

  • V Otrokovicích platí od minulého týdne úplná dopravní uzavírka mostu nad železnicí v ulici Nadjezd. Rekonstrukce mostu a jeho uzavírka je plánována na osm měsíců.
  • Úplná uzavírka může stále překvapit řidiče v Záříčí, v úseku od Vlkoše před křiž. s III/4349. Důvodem je havarijní stav vozovky ohrožující bezpečnost. Rekonstrukce je v přípravě, do té doby je vedena objízdná trasa přes Kyselovice, Chropyně, Záříčí.
  • Ještě do konce března bude z důvodu prací na silnici omezen provoz ve Viganticích, okres Vsetín, silnice III/4867. Provádí se oprava povrchu vozovky. Provoz je dle potřeby řízen kyvadlově světelným signalizačním zařízením.
  • Do konce února je silnice 4932 na vjezdu do obce Vizovice, komunikace Vizovice – Loučka, neprůjezdná pro těžká vozidla nad 3,5 tuny. 6km úsek se v zimě neudržuje, komunikace je sjízdná pouze pro osobní automobily s řetězy.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x