Berani blizoučko předkolu play off. Chomutov udolali 2:1

ZLÍN - Končili svůj zápas pravdy prakticky ve stejnou chvíli, kdy se v Ostravě radovali jejich fotbaloví kamarádi ze Zlína. Hokejisté PSG Berani Zlín docílili nachlup stejného výsledku proti Chomutovu, vyhráli 2:1 a směle hledí k dalším bojům. Do konce základní části soutěže jen tři kola. Náskok na Litvínov, který zdolal lídra z Liberce, stále šestibodový.

Zápas to nebyl vůbec lehký a v samém závěru sahali hosté po vyrovnání, což by v konstelaci pár kol před koncem mohlo hodně mrzet. Takhle to bylo na juchání a radost na ledě i v hledišti.

Přitom to byli Chomutovští, kterým hrozí play out ale také baráž, kteří vedli. Tomica si pěkně našel teplé místečko u Kašíkovy klece a nedal domácímu brankáři šanci.

Ještě že…ještě že bylo za chviličku, rovněž v 17. minutě, vyrovnáno. Střelecky se blýskl Herman.

Přetahovanou naklonil na domácí stranu Okál, když se hrála 45. minuta. Gólový účet byl završen a hubené, ovšem mimořádně cenné vítězství, bylo na světě.

Zlín je devátý, má ale stejně bodů jako Mladá Boleslav na osmém místě. A právě tam se v neděli odpoledne oba soupeři potkají.

PSG Berani Zlín – Piráti Chomutov 2:1.