Zaklíněného řidiče museli z havarovaného vozu u Biskupic vyprostit hasiči.

BISKUPICE - U Biskupic na Zlínsku došlo dnes ráno k nehodě jednoho osobního automobilu. 

V 5:09 hodin přijali hasiči oznámení, že v Biskupicích v lokalitě Podlipský mlýn havaroval osobní automobil, leží na boku mimo komunikaci a ve vozidle je zaklíněný řidič. Na místo nehody byly vyslány jednotky profesionálních hasičů z Luhačovic a Uherského Brodu.

V době příjezdu ležel osobní automobil Volkswagen Passat na boku mimo silnici. Průzkumem hasiči zjistili, že zaklíněný řidič je při vědomí. Před zahájením vyprošťovacích prací museli hasiči stabilizovat automobil proti pohybu. Následně s hydraulickým vyprošťovacím zařízením odstranili střechu a muže vyprostili na páteřní desce. V té chvíli přijela k nehodě zdravotnická záchranná služba a tak hasiči zraněného muže přenesli do sanitky.

Z havarovaného automobilu nevytekly provozní kapaliny a autobaterie ležela mimo vozidlo. Hasiči zajistili osvětlení místa nehody pro potřeby šetření příčiny nehody Policií České republiky.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163334′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2270‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163334‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x