Divadelní karneval pro děti se ponese v duchu pohádky Sněhová královna

ZLÍN - Oblíbený dětský karneval v režii zlínského divadla se uskuteční už tuto neděli. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí Městského divadla Zlín Veronika Jurčová.

Divadelní dětský karneval je každoročně velmi oblíbený a účastní se ho stovky dětí. Vždy je inspirován nějakou známou pohádkou. Tentokrát se divadelníci rozhodli pro pohádkovou klasiku Hanse Christiana Andersena Sněhová královna. Tato oblíbená pohádka dánského spisovatele vyšla poprvé v roce 1845 a popisuje boj mezi dobrem a zlem, jak ho prožívají malý chlapec a dívka.

Divadelníci připravují letošní Dětský karneval ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice a uskuteční se v neděli 10. března od 14.30 hodin ve foyer a Velkém sále. „Návštěvníci se mohou těšit na rozmanitá pohádková stanoviště, kde děti budou plnit nejrůznější úkoly. Chybět nebudou ani výtvarné dílničky v dolním i horním foyer nebo setkání s postavami z pohádky. I tentokrát bude součástí karnevalu také dětská diskotéka,“ upřesnila mluvčí divadla Veronika Jurčová.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x