Lidé z Rožnova mohou hlasovat o umístění tržnice

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – O umístění městské tržnice mohou hlasovat lidé v Rožnově pod Radhoštěm. Vybírá se ze čtyř lokalit, řekl serveru Zlin.cz mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

Anketa se ptá obyvatel Rožnova, kde by měla podle nich tržnice stát. „Tržnici je možné v souladu s architektonickými plány města umístit na stávajícím parkovišti mezi budovou České pošty a restaurací Libuše, v lokalitě Na Zahradách, v prostorách před budovou Paláčkova mlýna nebo místo části parkoviště u budovy Štefania na Palackého ulici, kde by ovšem tržiště bylo pouze občasné, nikoliv trvalé,“ popsala místostarostka Rožnova Kristýna Kosová.

Podle ní by byla na všech místech srovnatelná kapacita tržiště a všechny lokality v tomto ohledu vyhovují. „Ráda bych, aby občané o nejvhodnější lokalitě přemýšleli v souvislosti s tím, kudy denně prochází Rožnovem a kde by z tohoto pohledu byla tržnice nejsnáze dostupná,“ doplnila místostarostka Kosová.

Občané mohou hlasovat do Velikonc, tedy do 22. dubna. Realizace městské tržnice je jednou z deseti priorit města, které vzešly z veřejného fóra. Konalo se v uplynulém roce.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x