Berani v Olomouci padli. Drama až do konce základní části extraligy

OLOMOUC - Sinusoida výkonů a hlavně výsledků zlínských hokejistů pokračuje. V závěru základní části extraligy hrají tak, že pořád dávají šanci soupeřům z Litvínova a ze Sparty, aby je předstihli. Tentokrát tahali Zlíňané za kratší konec provazu v Olomouci, kde prohráli 1:3. Domácí si tak po dokonalém bodovém výlovu v předešlých kolech vydobyli místo v elitní šestce, Zlín nadále trne.

Tým trenéra Svobody už posílil Fořt, ale nebylo to nic platné. Domácí ve vyrovnané první části měli i štěstí, když hosté pálili šance. Kohouti ale byli šťastnější i důraznější.

A Jergl je poslal do šatny s vedením 1:0, když skóroval v poslední minutě periody.

Ve druhé třetině zase nulová úspěšnost  hostů, zato Burian už navedl utkání příznivým směrem pro Olomoucké.

Kolouch pak přidal v závěrečné části jejich třetí gól, Gazdovo snížení bylo jen kosmetikou na vrásky fanoušků Beranů.

A v pátek se rozhodne.

Zlínští hostí Kometu, rivala z největších. Ten smetl Spartu a pomohl Zlínu, ale bude tomu tak i v 52. kole? Pravda, o víc budou hrát domácí hokejisté, hosté jinak než pátí už skončit po 52 kolech nemohou.

Nahoru se zuby nehty sápe Litvínov, ten hraje ve Vítkovicích, které propadly do předkola. Sparta hostí Liberec…a ten ještě nemá jistý Prezidenstký pohár.

Takže rébus jako hrom. Berani budou v pátek hodně potřebovat podporu svých věrných fandů, to jediné je jasné.