V Kroměříži ocení nejúspěšnější mladé sportovce i jejich trenéry

KROMĚŘÍŽ - Sportovní komise Rady města Kroměříž vyzývá sportovní kluby, tělovýchovné jednoty a základní i střední školy působící na území města k předkládání návrhů pro vyhlášení XIV. ročníku ankety Nejúspěšnější mladý sportovec, kolektiv a trenér/cvičitel města Kroměříže a ceny fair play za rok 2018. Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí města Jan Vondrášek.

„Návrhy lze podávat do 15. dubna,“ uvedla místostarostka Daniela Hebnarová. Vyhlašovat se budou následující kategorie: nejúspěšnější mladý sportovec, nejúspěšnější mládežnický sportovní kolektiv, trenér/cvičitel mládeže (za výjimečné sportovní výsledky či za dlouholetou práci s mládeží) a zmíněná cena fair play. „Do hodnocení budou zařazeni sportovci tělovýchovných jednot, sportovních klubů a základních a středních škol narození v roce 2000 a mladší. Stejná věková hranice se týká kolektivů,“ popsal vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Jiří Pánek.

Návrhy je třeba zaslat na adresu Město Kroměříž, odbor školství, mládež a tělovýchovy, Velké náměstí 115, 767 01 Kroměříž nebo elektronicky na adresu jiri.panek@mesto-kromeriz.cz.

Za rok 2017 radnice ocenila Radka Zavadila z oddílu rybolovné techniky Moravského rybářského svazu, Kláru Smetánkovou z Vodáckého klubu Kroměříž a Igora Laštůvku z oddílu karate Goju ryu TJ Slavia Kroměříž.

Nejúspěšnější trenérkou byla vyhodnocena Lenka Pavlíčková z oddílu Mažoretky Jany Pavlíčkové, následovaná Karlem Imríškem z oddílu karate Goju ryu TJ Slavia Kroměříž. Radnice loni ocenila také jednu osobnost za dlouholetou práci ve prospěch tělovýchovy a sportu. Jednalo se o trenérku stolního tenisu Jaroslavu Novákovou z T.J. Sokol Kroměříž.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x