Zlín lákal k návštěvě města v Ostravě, brzy zaútočí i na cyklisty v Hradci Králové

ZLÍN - Město Zlín se prezentovalo na veletrhu cestovního ruchu Dovolená 2019 v Ostravě. V nabídce nechyběli průvodci po městě a okolí, informace k architektuře a cykloturistické mapy, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí města Zdeněk Dvořák.

Návštěvníci ostravského veletrhu se mimo jiné zajímali také o Zoo Zlín, zámek Lešná a nově zrekonstruovaný Památník T. Bati. K němu byl vytvořen samostatný propagační materiál. „Lze si jej vyzvednout v Městském informačním a turistickém středisku v budově radnice,“ sdělila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

Sběratelé kapesních kalendáříků měli možnost svou sbírku obohatit o tři nové kalendáříky – s Památníkem T. Bati; s letounem Junkers F13, ve kterém zahynul T. Baťa, nebo s fotografií Miroslava Zikmunda, který letos oslavil 100 let.

Zlín se prezentoval na společné expozici s ostatními městy z turistické oblasti Východní Morava, kterou zajišťovala Centrála cestovního ruchu Východní Moravy.
Tento týden čeká zástupce Zlína další veletrh, a to dvoudenní od 8. do 9. března, s názvem Infotour & cykloturistika v Hradci Králové, který se uskuteční v Kongresovém centru Aldis.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x