V Bystřici se uskuteční koncert kytarového mága a skladatele Michala Pavlíčka

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM - Koncert kytarového mága a skladatele Michala Pavlíčka pojmenovaný podle jeho nového autorského alba Pošli to tam pořádá město Bystřice pod Hostýnem 16. března. Serveru Zlin.cz to uvedla vedoucí bystřického odboru cestovního ruchu a kultury Vendula Perůtková.

„Pavlíček v bystřickém Kině Klub Sušil vystoupí v doprovodu Tria: Martin Ivan – basa, Michal Daněk – bicí, Michal Nejtek – klávesy. Začátek je v 19.30 hodin a vstupenky v ceně 200 korun lze pořídit v Městském informačním centru Bystřice pod Hostýnem,“ upřesnila Perůtková.

Michal Pavlíček sestavil své zatím poslední album v duchu vlastního vnímání hudby jako svobodného horizontu bez hranic a stylových omezení. Hudebník působí či působil ve skupinách Pražský výběr, Stromboli, Big Heads, BSP, Trio a Supergroup. Jako autor a interpret se podílel na albech mnoha umělců (Jany Koubkové, Zuzany Michnové, Moniky Načevy, Báry Basikové, Kamila Střihavky, Richarda Müllera a dalších). Je autorem nespočtu skladeb, hudby k šestnácti celovečerním filmům, deseti televizním seriálům a pětatřiceti televizním inscenacím. Napsal čtyři muzikály (Klaun, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Dáma s kaméliemi), šest baletů (Minotaurus, Kráska a zvíře, Malý princ ad.) a hudbu ke třiadvaceti divadelním představením. Michal Pavlíček byl v roce 2015 uveden do Síně slávy Akademie populární hudby.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x