V noci vítr opět vyvracel stromy – Aktualizace

ZLÍNSKÝ KRAJ - I tuto noc vyjížděli hasiči odstraňovat popadané stromy na komunikace.

Na rozdíl od jiných krajů byl ve Zlínském kraji relativní klid a hasiči vyjeli pouze ke čtyřiadvaceti hlášeným událostem.

Nejvíce vítr zasáhl Vsetínsko, kde profesionální i dobrovolní hasiči odklízeli následky větru dvanáctkrát. Jednalo se o popadané stromy na cesty a v jednom případě zajišťovali ve Valašském Meziříčí plech, visící ze střechy budovy.

Dále početně nejvíce bylo výjezdu na Zlínsku, a to sedmkrát. Opět se jednalo o odstraňování stromů a větví z komunikací.

Na Kroměřížsku vyjeli hasiči celkem čtyřikrát, a to do Koryčan a obce Chvalčov. Do obou těchto míst vyjeli během noci hasiči hned dvakrát odstranit stromy, popadané na cesty.

Nejméně silný vítr zasáhl Uherskohradišťsko. Zde hasiči vyjeli jen do obce Rudice, kde byl spadlý strom přes cestu.

I dnes lze během dne očekávat další výjezdy k vyvráceným stromům.

Aktualizace 11.3.2019 ve 13 hod.

Během dopoledne vyjeli hasiči k další šesti událostem.  V pěti případech odstraňovali stromy a větve z komunikací.  V dalším případě zajišťovali odtrhávající se plechovou střechu z budovy Základní školy v Kelči na Vsetínsku, kde zasahovali profesionální hasiči z Valašského Meziříčí a místní jednotka z Kelče. Lezecká skupina s pomocí výškové techniky zajistila plechovou střechu na více místech, aby nedošlo k jejímu uvolnění a spadnutí na zem.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163341′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2273‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163341‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x