Mladý muž se v parku odhaloval před kolemjdoucí ženou, strážníci ho usměrnili

ZLÍN - I když ještě zima neřekla své poslední slovo, zlínští strážníci museli už zpacifikovat prvního letošního exhibicionistu. Jednalo se i jednatřicetiletého muže, který na kolemjdoucí ženu vystrkoval svůj penis, server Zlin.cz o případu informoval zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Na hlídku strážníků se krátce po poledni obrátila znechucená žena s tím, že při procházení parku Komenského si před ní neznámý muž odhalil své intimní partie. „Strážnice získaly od oznamovatelky popis podezřelého a o incidentu ihned vyrozuměli stálé operační centrum Městské policie Zlín. K parku tak ihned zamířila nejbližší hlídka a operátor monitorovacího systému současně prověřil zorná pole nejbližších kamer. Během několika málo chvil nalezl muže odpovídajícího získanému popisu, který seděl na lavičce, kde se dokonce po chvíli znovu obnažoval,“ podotkl Janík.

Strážníci jej zastihli již při odchodu a zjistili, že se jedná o 31letého muže. Ten své jednání nezapíral a tvrdil, že šlo údajně o internetovou sázku. Ať už ho k činu přimělo cokoliv, bude se teď z protiprávního jednání zpovídat.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x