Zlínský florbalový klub hledá dívčí posily

ZLÍN - Florbalový klub Zlín Lions hledá dívčí posily, náborové tréninky jsou určené pro děvčata ročníků 2006 a mladších. Serveru Zlin.cz to řekla šéftrenérka dívčích kategorií Pavla Manová.

Náborových tréninků se zájemkyně mohou zúčastnit každé úterý od 15.30 hodin v hale Střední zdravotnické školy ve Zlíně. Tréninky se konají pod taktovkou zkušených trenérů a trenérek, kteří se věnují nejen samotným tréninkům, ale také vlastnímu rozvoji hráček. „Trénování je poslání a celý trenérský tým si uvědomuje odpovědnost, kterou naše činnost přináší. Je to dřina, ale také radost z postupného zlepšování se. Umíme se radovat z výher, ale držíme při sobě i v těžších chvílích, naše životy jsou propojené také mimo hřiště,“ sdělila Pavla Manová.

Zájemkyně si na nábor musejí s sebou vzít jen sportovní oblečení, vhodnou sálovou obuv a florbalovou hůl. „Pokud hůl dívky nemají, mohou si ji u nás půjčit,“ doplnila Manová. Dodala, že případné další dotazy poskytne na telefonním čísle 736 455 737 nebo prostřednictvím e-mailu pavla.manova@seznam.czHráčky vedeme nejen k lásce k florbalu, ale k pohybovým aktivitám obecně. Vlastnosti jako férovost, pokora a zdravé sebevědomí jsou pro nás atributy, bez kterých si fungování v klubu neumíme představit,“ uzavřela šéftrenérka.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x