Mezi Fryštákem a Zlínem spadl na jedoucí auto vzrostlý strom

ZLÍN - Dramatické chvilky si dnes krátce před jednou hodinou odpolední zažili manželé, kteří jeli ve svém téměř novém vozidle od Fryštáku směrem na Zlín.

Při jízdě po ulici Fryštácká v blízkosti točny MHD trolejbusu číslo 4 v místní části Zlín – Vršava spadla znenadání na jejich auto vzrostlá bříza. Naštěstí na vozidlo spadla jen koruna stromu. Manželé tak vyvázli bez újmy na zdraví. Oba cestující touto událostí však utrpěli psychický otřes, proto jim ze strany hasičů byla poskytnuta posttraumatická péče.  Větve stromu poškodily pouze plechy vozidla a rozbily  boční sklo na straně řidiče.

V ten okamžik byla v místě zastavena doprava, neboť strom zasahoval do obou jízdních pruhů. Místně znalí řidiči tento úsek objížděli po cyklostezce, nacházející se pod touto uzavřenou komunikací.

Na pomoc byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Zlín. Po příjezdu na místo hasiči během pár minut strom rozřezali na menší kusy, které dali na kraj komunikace. Dále zjistili, že větve spadlého stromu strhly internetový kabel. Ten hasiči provizorně uchytili tak, aby nebránil v průjezdu vyšším vozidlům.  

Šetření události si převzali státní policisté a hasiči se mohli vrátit zpět na svou stanici.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163346′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2276‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163346‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x