Vizovice obnoví mobiliář i dětská hřiště za stovky tisíc

VIZOVICE – S obnovou mobiliáře ve městě a herních prvků na hřištích začíná po zimě radnice ve Vizovicích. Práce budou stát stovky tisíc korun, řekla serveru Zlin.cz mluvčí města Gabriela Netopilová Sluštíková.

V plánu je například instalace nových laviček především na sídlišti Růžová a doplnění zastřešení pro poplenice. „Na celém sídlišti Růžová, kde jsme loni nechali opravit chodníky, přibudou lavičky nebo se staré vymění za nové. Nejen na sídlišti Růžová počítáme s dalším doplněním betonových odpadkovvých košů,“ uvedla místostarostka Alena Hanáková.

Podle ní se do konce března vymění také betonové přístřešky na popelnice v ulici Komenského. Investice celkově přijde na 230 tisíc korun.

Pracovníci technických služeb se také pustili do modernizace vybraných dětských hřišť. Nové houpačky instalovali na hřištích ve čtvrti A. Háby a na ulici 3. května. „Během jarních měsíců počítáme s tím, že v těchto částech ještě další herní prvky doplníme. Obnovíme i hřiště za takzvaným Rohlíkem, budovou naproti domu kultury. Tam jsme museli atrakce pro děti odstranit, byly v havarijním stavu,“ doplnila Hanáková. Modernizace dětských hřišť bude stát stovky tisíc korun.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x