Rožnov vybuduje nové parkoviště a hřiště za 3,5 milionu

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Parkoviště a hřiště celkem za 3,5 milionu korun vybuduje Rožnov pod Radhoštěm v místní části Kramolišov. Práce by měly být hotové do konce června, řekl serveru Zlin.cz mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

Parkoviště a hřiště vzniknou v místě stávajícího neoficiálního parkoviště. „V plánu je 20 nových parkovacích míst, hřiště pro volnočasové aktivity a úprava stávajícího hnízda pro kontejnery na tříděný odpad,“ uvedl Gross.

Práce se dotknou plochy u tzv. Kramolišova mostu. „V současnosti slouží jako neoficiální parkoviště a také jako zpěvněná plocha pro kontejnery na tříděný odpad. Připraveným projektem chceme revitalizovat další veřejný prostor v Rožnově a upravit ho tak, aby sloužil širšímu spektru služeb,“ uvedl Radomír Šnejdrla z odboru investic rožnovské radnice

Město tento týden předalo staveniště dodavatelské firmě. Práce by měly skončit do 30. června. Cena za vybudování hřiště, parkoviště a úpravu plochy pro kontejnery je 3,5 milionu korun včetně DPH. Uhradí ji město z vlastního rozpočtu.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x