30. ročník veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2019 otevřel své brány veřejnosti

ZLÍN - Ve čtvrtek dopoledne odstartoval ve zlínské Sportovní hale Euronics Zlín jubilejní 30. ročník veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2019. Slavnostně ho zahájili hejtman zlínského kraje Jiří Čunek a další hosté.

Ve více jak 100 expozicích představí vystavovatelé ve zlínské Sportovní hale Euronics rozsáhlou nabídku nejžhavějších novinek, výrobků a služeb, energeticky nejúspornějších technologií z oborů stavebnictví a vytápění. Vystavovatelé budou taktéž prezentovat širokou nabídku zaměřenou na domov a zahradu.

Jedním z vystavovatelů bude i Zlínský kraj, který zde představí nejen projekt Nové krajské nemocnice, ale zájemcům poskytne informace o další vlně kotlíkových dotací, která má být spuštěna letos na podzim. Prezentovat se zde budou také krajské organizace – Energetická agentura Zlínského kraje a několik středních odborných škol, které nabízejí studijní obory zaměřené na stavebnictví a příbuzná odvětví.

Co se týká nové nemocnice, bude na stanovišti Zlínského kraje umístěném vedle pódia k vidění její vizualizace včetně zeleně, mapa zobrazující celkovou situaci a umístění nemocnice, dále vývoj urbanistického konceptu, podrobně vypracované půdorysné schéma 1. podlaží a také letecká mapa zachycují situaci širších vztahů souvisejících s nemocnicí.

U příležitosti 30. veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2019 proběhne již tradičně soutěž pro návštěvníky veletrhu o hodnotné ceny.

Otevírací doba veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2019:

  • čtvrtek 10:00 – 17:30
  • pátek 9:00 – 17:30
  • sobota 9:00 – 14:30

VSTUP JE PRO NÁVŠTĚVNÍKY ZDARMA

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x