Nehoda automobilu a trolejbusu zkomplikovala dopravu u nemocnice ve Zlíně

ZLÍN - O půl čtvrté odpoledne byli hasiči informováni o dopravní nehodě osobního automobilu na mostě u Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice s jedním zásahovým vozem.

Hasiči byli na místě do dvou minut. Podle informací od velitele zásahu došlo na mostě ke střetu trolejbusu s osobním vozem Renault Megane. V trolejbusu se v době nehody nacházelo přibližně 25 osob a řidička, nikdo z nich nebyl naštěstí zraněn a všichni opustili vůz ještě před příjezdem jednotky. 

Osobní automobil při nehodě poškodil zábradlí mostu přes řeku Dřevnici a zůstal stát v jednom jízdním pruhu. Řidič vyvázl bez zranění.

Hasiči zabezpečili místo nehody a zajistili vůz proti nebezpečí vzniku požáru. Uniklé provozní kapaliny byly zasypány a zlikvidovány pomocí speciálních sypkých sorbentů. Po vyloučení dalšího nebezpečí se jednotka vrátila zpět na svou základnu a jakmile policie ukončí zadokumentování nehody, vrátí se na místo k zajištění úklidu komunikace.

Aktualizace 18:45 hod.:

Po ukončení šetření byla jednotka povolána zpět na místo havárie. Osobní automobil byl naložen na odtahovou službu a byl proveden závěrečný úklid povrchu komunikace od střepů a úlomků. Po označení poškozeného zábradlí byla vozovka opět zprůjezdněna a zásah hasičů na místě byl ukončen.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163380′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2284‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163380‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x