Valašskokloboucká radnice zveřejnila výroční zprávu za loňský rok

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Rekapitulace loňského roku ve Valašských Kloboukách z různých úhlů pohledu. Taková je náplň výroční zprávy, kterou město právě v těchto dnech zveřejnilo na svých webových stránkách, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Lenka Zvonková.

Lidé ve výroční zprávě najdou ohlédnutí za hospodařením a investicemi, dozví se zajímavosti o obyvatelstvu či spolkovém životě a nahlédnou pod pokličku práci městského úřadu i městských organizací. Nechybí představení nositelů Ceny města nebo připomenutí pestrého kulturního a sportovního dění.

„Na stránkách výroční zprávy přinášíme ucelený přehled o tom, co se ve Valašských Kloboukách v roce 2018 událo. Lidé se mohou začíst do přehledu realizovaných investičních akcí, seznamu získaných dotací nebo podrobností o rozpočtu. Své místo tu má také představení práce městského úřadu, dosažené výsledky uvádějí městské organizace a své úspěchy prezentují i kloboucké školy,“ shrnula starostka Eliška Olšáková. „Uplynulý rok byl rokem volebním, a proto je zahrnutý také přehled toho, jak kloboučtí voliči hlasovali,“ doplnila starostka.

Svou náplň detailně popisuje každý z odborů městského úřadu, a to včetně vyčíslení vykonávané agendy. Městské organizace i zdejší školy navíc přidávají perličky ze svého provozu. Čtenáři se tak například dozví, kolik nebezpečného odpadu vyprodukovaly ordinace lékařů na místní poliklinice, že v mateřské škole loni pracoval rekordní počet asistentů pedagoga a že základní škola otevřela prvním rokem přípravnou třídu.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x