V Otrokovicích se chystá oslava Dne Země

OTROKOVICE - I v letošním roce připravuje otrokovický Dům dětí a mládeže Sluníčko akci na oslavu Dne Země, která se uskuteční v parku před poliklinikou. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Akce je určena především pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na přírodovědně zaměřené hry, ale i spoustu dalších atrakcí pro děti i dospělé. Den Země se bude konat ve čtvrtek 18. dubna od 15.00 do 18.00 hodin. V případě nepříznivého počasí se akce neuskuteční.

„Den Země je svátek upozorňující na dopady ničení životního prostředí, k jehož příležitosti připravujeme každoročně aktivity pro rodiny s dětmi. V parku se uskuteční mimo jiné sběr hliníku, pro děti i dospělé budou připraveny hry, tvoření i soutěže,“ přiblížila organizátorka akce a pracovnice DDM Sluníčko Jana Bárová. Dodala, že budou připravené také lanové aktivity, žonglování nebo dětský koutek. V 16.00 hodin vystoupí taneční kroužky DDM Sluníčko. „Charita sv. Anežky bude v parku nabízet zkoušku jízdy na invalidním vozíčku či aktivity pro malé děti,“ dodala Bárová.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x