VVV aneb velmi velikonoční Vlčková

VLČKOVÁ - Čas Velikonoc se nezadržitelně blíží. A možná proto, že jejich letošní termín je hodně pozdní, nemohou se už leckde prostě dočkat. Jako třeba ve Vlčkové na Zlínsku.

Už o tomto víkendu je tak k vidění um a šikovnost místních, ale i lidí z okolí. Sjednocující téma je jasné – Velikonoce, svátky čarovné, křesťanské a taky jarní.

Své dokonalé výtvory představuje 15 vystavovatelů, když má jedna z organizátorek Věra Rexová vybírat top věci, má to těžké.

„Snad se další neurazí, můžu jmenovat třeba Františku Drábkovou či Kateřinu Holíkovou od nás z Vlčkové, anebo dvě Ludmily ze sousední Kašavy – Čevelovou a Knedlovou,“ vyjmenovává za všechny Věra Rexová,

Výstava má celkem 160 exponátů, jde často o velmi nevšední i když tradiční kolekce, organizátoři příjemného pohlazení jara, které ladí i opravdu hladí v sobotu i v neděli napočítali například 664 vajec coby nejtradičnějších základních surovin pro tuhle krásu.

Jinak pochopitelně perníky a mnoho mnoho dalšího.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163398′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2293‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163398‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x