V luhačovické knihovně vystoupí se svým programem známý mentalista

LUHAČOVICE - Moc a síla hypnózy 2 je název programu, který ve středu 10. dubna od 18.00 hodin nabídne Městská knihovna Luhačovice. Program si pro zájemce připravil známý hypnotizér Jakub Kroulík, serveru Zlin.cz to za knihovnu uvedla Ladislava Gondová.

Známý hypnotizér Jakub Kroulík zaujal už řadu lidí po celé republice a představil se také v řadě různých pořadů v médiích. „V programu se návštěvníci dozví, co je hypnóza, zda může být hypnóza nebezpečná a také o osobnostech hypnózy v ČR a ve světě. Hlavně ale uvidí a zažijí hypnózu v praxi, protože součástí besedy jsou také praktické ukázky sugesce a hypnózy,“ upřesnila Ladislava Gondová.

Mentalista Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. „Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi,“ dodala Gondová.

Knihovna již v minulosti jedenkrát show známého mentalisty nabídla a o program byl mimořádný zájem.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x