Bára Karlíková z Otrokovic vyhrála v Bratislavě soutěž v aerobiku

OTROKOVICE - O víkendu se konal jubilejní dvacátý Slovak Aerobic Open 2019 v gymnastickém aerobiku. Obrovského úspěchu v něm dosáhla otrokovická a současně česká reprezentantka Bára Karlíková, když získala zlato v singlu a bronz v pětici, informovala server Zlin.cz za pořadatele Petra Karlíková.

Do Bratislavy se sjeli závodnicí z patnácti zemí a tří kontinentů, což napovídalo o velmi kvalitní zahraniční konkurenci. V sobotním kvalifikačním závodě předvedla otrokovická Bára svoji sestavu s menší chybou a její známka 19,500 b jí zajistila postup do finálové desítky z třetího místa. V nedělním finále letošní mistryně ČR nezaváhala, zajela sestavu bezchybně a se známkou 19,800 b vybojovala pro Českou republiku v nejprestižnější kategorii senior-singl zlatou medaili, stříbro patřilo Francouzce a bronz vybojovala závodnice z Turecka.

V Bratislavě měla Bára svoji premiéru i v kategorii pětic. Společně s reprezentačními kolegyněmi Terezou Kočovou, Kristýnou Bernátovou, Terezou Kudláčkovou a Ditou Hanzalovou obsadily ve finálovém závodě krásně třetí místo. Tato pětice reprezentantek bude v červnu reprezentovat ČR na 2. Evropských hrách v Minsku.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x