Z havarovaného automobilu hasiči vyprostili jednu zraněnou osobu

ZLÍNSKO - Dvě jednotky hasičů zasahovaly včera večer u dopravní nehody osobního automobilu na silnici I/49 v Kvítkovicích u Otrokovic na Zlínsku.

V 19:24 hodin přijali hasiči oznámení o nehodě osobního automobilu v blízkosti čerpací stanice Unicorn v Kvítkovicích ve směru na Otrokovice. K nehodě byly vyslány jednotky profesionálních hasičů z Otrokovic a ze Zlína.

Na místě nehody byla v době příjezdu hasičů Policie České republiky a Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje. Poškozený automobil byl mimo silniční komunikaci. V havarovaném automobilu byla jedna zaklíněná osoba, kterou hasiči vyprostili s pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Osoba byla vyproštěna z vozidla na páteřní desce a předána do péče zdravotníků. Druhý zraněný už byl v době příjezdu v péči zdravotníků.

Hasiči provedli na vozidle protipožární opatření.

Po dobu vyprošťovacích prací a v době šetření nehody policií byl provoz sveden do jednoho jízdního pruhu.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163426′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2303‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163426‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x