Webové stránky zlínské univerzity získaly další cenu

ZLÍN - Nové webové stránky, které Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) spustila v loňském roce, obdržely další ocenění. Server Zlin.cz o tom blíže informoval mluvčí univerzity Jan Malý.

„Na čtvrtečním vyhlášení výsledků soutěže firemních médií Zlatý středník získaly 2. místo v kategorii Nejlepší webové stránky a online aplikace. Slavnostní večer proběhl v Praze,“ sdělil Malý.

Soutěž Zlatý středník každoročně vyhlašuje organizace PR Klub, která sdružuje profesionály z oblasti PR. Zlínská univerzita uspěla v soutěži už několikrát, například roku 2017 získala za soubor videí International Stories 1. místo v kategorii Nejlepší firemní videoprezentace a Grand Prix za celkovou úroveň v oblasti elektronických médií, nebo v loňském roce, kdy její časopis Universalia získal 2. místo v kategorii Nejlepší časopis veřejné a státní správy.

O kvalitě a zdařilosti webových stránek svědčí podle Malého i fakt, že nedávno získaly ocenění i ve Spojených státech. V mezinárodní soutěži Horizon Interactive Award obdržely cenu Gold Winner v kategorii webové stránky škol a univerzit.

 

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x