Na rozhledně v Rožnově padl denní návštěvnický rekord

ROŽNOV POD RADHOTĚM - Velikonoční svátky přinesly na Jurkovičově rozhledně denní návštěvnický rekord. V sobotu 20.4. se na město z výšky podívalo 945 návštěvníků, informoval server Zlin.cz mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

ROŽNOV POD RADHOTĚM – Velikonoční svátky přinesly na Jurkovičově rozhledně denní návštěvnický rekord. V sobotu 20.4. se na město z výšky podívalo 945 návštěvníků, informoval server Zlin.cz mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

„Padl tak rekord z března 2018, kdy přišlo na rozhlednu 785 hostů,“ uvedl Gross.

Jurkovičova rozhledna láká. Během velikonočních svátků zamířilo na Karlův kopec celkem 2.962 návštěvníků. Překonán byl také denní návštěvnický rekord z března 2018, kdy na rozhlednu zamířilo 785 hostů.
V sobotu 20.4.2019 se na město z výšky podívalo 945 návštěvníků.

Velikonoční svátky přinesly v Rožnově obecně mimořádně velkou návštěvnost. Na programy Valašského muzea v přírodě zamířilo přesně 36.613 hostů a velmi náročně byla z pohledu dopravy a návštěvnosti především sobota 19.4. „Tady je na místě ocenění a poděkování městu Rožnov p.R. a Městské policii Rožnov za pomoc a spolupráci,“ řekl ředitel muzea Jindřich Ondruš.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x