Při požáru garáže se zranila jedna osoba.

ŽELECHOVICE NAD DŘEVNICÍ - Informaci o události, ke které došlo v Želechovicích nad Dřevnicí, přijalo krajské operační středisko hasičů v 11:43 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Zlín se dvěma cisternami a posilová jednotka místních dobrovolných hasičů s další cisternou. 

Podle informací velitele zásahu požár zachvátil garáž s uskladněným materiálem. Okamžitě byl nasazen vysokotlaký proud a hasiči v dýchací technice požár lokalizovali. Na místě se nacházela jedna zraněná osoba, které byla poskytnuta první předlékařská pomoc. Následně byl zraněný předán do péče přivolané posádky zdravotnické záchranné služby a odvezen do nemocnice.

Po odvětrání prostor pomocí přetlakové ventilace, a po vyloučení dalších skrytých ohnisek termokamerou, byla v 12:40 hodin ohlášena celková likvidace požáru. K události se dostavil také vyšetřovatel hasičů ze Zlína, který nyní zjišťuje přesnou příčinu vzniku a výši způsobených škod.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163452′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2314‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163452‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x