Rodině se třemi dětmi shořel o Velikonocích dům, obec pro ně vyhlásila sbírku

ZLÍNSKÝ KRAJ - Obec Huslenky uspořádala celonárodní sbírku na pomoc mladé rodině, kterou minulý týden připravil požár o střechu nad hlavou.

V osm hodin večer o Velikonočním pondělí zachvátil dům rodiny Koudelových rozsáhlý požár. Během pár hodin přišli manželé a jejich tři malé holčičky o domov. Z hořícího domu zachránili jen pár nejnutnějších věcí a hračky pro děti.

Tragédie zvedla vlnu solidarity, lidé z Huslenek i okolních obcí pomáhají rodině materiálně i finančně, na jejich pomoc byl zřízený také transparentní účet.

Veřejná sbírka byla vyhlášená pro celé území ČR, účet je založen u České spořitelny a.s. jako transparentní, číslo účtu: 000000-5605978389/0800.

Rodina děkuje za jakoukoli finanční pomoc.

Více informací najdete na Facebooku: Sbírka pro Kudely

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163453′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2315‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163453‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x