Olomouc ve Zlíně padla. Do nadstavby vykročili Ševci výhrou 1:0

ZLÍN - Na konci hodně náročné cesty může být 2. předkolo Evropské ligy, proč to nezkusit. S novým trenérem Kameníkem na střídačce (a Josefem Csaplarem coby potenciálním hlavním pánem lavičky na tribuně) Zlíňané uspěli a do odvety semifinále play off v prostřední skupině mohou jít s otevřeným hledím i ambicemi.

Gól padl ve 20. minutě. Podio mistrně rozehrál trestný kop, na jeho centr parádně vyskočil Hlinka a svým premiérovým zlínským gólem zajistil vedení a následně i výhru.

„Už jsem ten gól opravdu potřeboval,“ konstatoval zkušený slovenský fotbalista.

Za chvíli mohlo být ještě veseleji, ale Holíkova hlavička zamířila jen do tyče bezmocného brankáře Sigmy Buchty.

Druhá půle už byla hodně v režii hostů, což se čekalo. Gól ale Olomoučtí nedali.

Pravda, šance Falty a Zahradníčka byly hodně nadějné. Vždy se blýskl strážce domácích tyčí Rakovan a další rána Zahradníčka mířila nad jeho branku.

Fastav Zlín – Sigma Olomouc 1:0.

Příští neděli budou v Olomouci šance na postup poměrně vyrovnané.

Jinak perlička – ve druhém utkání nadstavby podlehly doma Teplice Mladé Boleslavi 0:8 !!!