Slovácko: záchrana jistá

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Konec starostí.  Slovácko má po jasné výhře nad Opavou 4:1 záchranu v kapse. Klid přineslo hned prvních pět minut utkání třetího kola skupiny týmů hrajících o záchranu a také o vyhnutí se ošidné baráži.

Spící Slezané si nepohlídali hned ve druhé minutě náběh Navrátila, jeho přízemní centr a tak velmi snadno zakončoval gólově po zemi Janošek.

Za chvíli, v minutě s pořadovým číslem 5 se proti hostům kopala penalta. Domácí mazák Daníček si poslal brankáře Fendricha na druhou stranu a potvrdil výborný vstup do zápasu.

Nebyla to pak dlouho před skromně zaplněnými tribunami žádná hitparáda. Na třetí gól a de facto stvrzenku na další pobyt mezi naší elitou se čekalo do 71. minuty. To se k míči dostal Havlík a přízemní ranou dal na 3:0.

V závěru hosté snížili Bernadinou, jenže sotva se rozehrálo, připravil si únik a hokejový blafák domácí Hološko.

Hotovo: 1. FC Slovácko – SFC Opava 4:1.