V obýváku staré ženy si ustlal cizí chlap

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Velký šok zažila osmaosmdesátiletá žena, která kolem čtvrté hodiny ráno vešla do svého obývacího pokoje. Na gauči totiž spal cizí muž, server Zlin.cz o případu informovala policejní mluvčí Milena Šabatová.

Událost se stala v Uherském Hradišti na třídě Maršála Malinovského. Šestačtyřicetiletý nezvaný host přelezl plot a nezajištěnými dveřmi vešel do přízemí rodinného domu. V kuchyni zhlédl obsah lednice, odkud si vzal masovou konzervu a snědl ji. Po dobrém jídle si ustlal na gauči a usnul.

„Když ho překvapená seniorka uviděla, ihned šla pro syna do patra domu. I on byl v šoku. Spícího muže vzbudili s tím, aby opustil dům. Což také udělal. Majitelé poté ihned zavolali na policii a vše oznámili. Podle získaného popisu hlídka muže vypátrala na blízké benzinové čerpací stanici. Ten se jim ke všemu přiznal. Dechová zkouška u něj vykázala hodnotu 2 promile alkoholu,“ konstatovala policejní mluvčí.

Ještě ten den mu policisté sdělili podezření z trestného činu porušování domovní svobody. Podle zákona mu hrozí až tříleté vězení.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x