Tragická nehoda zablokovala komunikaci v obci Lužná na Vsetínsku

VSETÍNSKO - Krátce před desátou hodinou dopolední se stala v obci Lužná na Vsetínsku ve směru na Lidečko vážná dopravní nehoda osobního vozidla a kamionu, který narazil do rodinného domu, nacházejícího se v těsné blízkosti komunikace.

Na místo byly krajským operačním střediskem hasičů vyslány hned tři jednotky, a to ze stanice Vsetín, Valašské Klobouky a Zlín.

Po příjezdu na místo hasiči neprodleně vyprostili zaklíněného a vážně zraněného řidiče osobního vozidla. Poté jej předali záchranářům.  Řidič však utrpěl zranění neslučitelná se životam, kterým na místě podlehl. Lékařskou péči si vyžádali i řidič a spolujezdec z kamionu. Oba taktéž byli při nehodě zraněni a následně převezeni do nemocnice.

Hasiči nyní zajišťují podepření verandy, do které je zaklíněn kamion, aby v okamžiku vyprošťování kamionu zpět na cestu nedošlo k jejímu zřícení.

Komunikace je v místě uzavřena a dopravu policisté odklání po objízdných trasách.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163503′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2340‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163503‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x