Před školou v obci Tečovice začalo hořet auto

TEČOVICE - Pár minut před polednem začalo z neznámých důvodů v motorovém prostoru hořet osobní vozidlo, zaparkované u místní školy v obci Tečovice na Zlínsku.

S pomocí práškového hasicího přístroje se jako první snažil požár uhasit oznamovatel, ale neúspěšně. Ihned po oznámení na místo vyjely tři jednotky hasičů, a to profesionální hasiči ze stanice Otrokovice, hasiči statutárního města Zlína a místní dobrovolní hasiči z Tečovic.

Místní hasiči přijeli jako první a zahájili hasební práce. Následně na místo přijely zbylé dvě jednotky. Hasiči v dýchací technice s pomocí vysokotlakého proudu vody požár během pár minut zlikvidovali. Velitel zásahu ze stanice Otrokovice již šest minut po poledni vyhlásil likvidaci požáru.

Požár zasáhl i druhé vedle stojící osobní vozidlo a přilehlý dřevěný plot.

Na místo požáru se dostavil vyšetřovatel hasičů. Jako příčinu vzniku požáru stanovil technickou závadu v motorovém prostoru. Škodu vyčíslil na šedesát osm tisíc korun.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163518′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2351‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163518‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x