Vážná dopravní nehoda zkomplikovala dopravu v Tlumačově na Zlínsku

TLUMAČOV - Krátce před půl jednou odpolední se stala dnes v Tlumačově na Zlínsku těžká dopravní nehoda autobusu městské hromadné dopravy a dodávky.

V autobusu cestovaly celkem tři osoby, které byly při nehodě lehce zraněny. Skončily v péči záchranářů a následně v nemocnici na další vyšetření. Řidič autobusu vyvázl bez zranění. V dodávce jel pouze řidič. Ten po nehodě zůstal ve vozidle zaklíněn. Na místo byly vyslány tři jednotky hasičů, a to ze stanice Otrokovice, Kroměříž a Zlín. Nárazem došlo k velkému poškození dodávky, ve které zůstal zraněný řidič. Hasiči ihned po svém příjezdu na místo začali muže vyprošťovat s použitím hydraulického nářadí. Samotný proces vyproštění byl velmi komplikovaný. Po celou dobu byl muž pod dohledem lékaře a záchranářů. Po vyproštění byl těžce zraněný muž transportován do sanitky a předán lékaři.

Dále hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny.

Dopravu v místě nehody řídili policisté. Šetření nehody si převzali dopravní policisté, kteří zjišťují okolnosti a příčinu nehody.

Nakonec hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z havarovaných vozidel a vrátili se zpět na své stanice.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163528′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2356‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163528‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x