Otrokovice přestěhovaly pokladnu městského úřadu

OTROKOVICE – Pokladna otrokovického městského úřadu je přestěhovaná z budovy číslo 1 do budovy číslo 2, kde sídlí i druhá pokladna. Obě tak budou ve stejné budově a budou je obsluhovat dvě pracovnice, řekla serveru Zlin.cz mluvčí radnice Romana Stehlíková.

K přestěhování pokladny vedly technické změny na úřadě. „Dosud byly na úřadě pokladny na dvou místech. Jedna byla v budově číslo 1 a druhá v budově číslo 2. Od června budou ale obě přestěhované do společných prostor v přízemí budovy číslo 2,“ uvedl vedoucí ekonomického odboru otrokovické radnice Jaroslav Dokoupil.

Podle něj budou obě poklady v místech, kde se nachází odbor evidenčně-správní a dopravně-správní. „Změna se klientů nedotkne a služby budou poskytované ve stejném standardu jako doposud,“ poznamenal Dokoupil.

Pokladny budou i nadále obsluhovat dvě pracovnice a úřední hodiny zůstanou zachované v původním rozsahu. Pokladny budou fungovat každý den od osmi od rána. V pondělí a středu se zavřou v 17:00 a v úterý, čtvrtek a pátek budou dostupné do 11:30.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x