Majiteli před očima hořelo auto

KROMĚŘÍŽSKO - Hasiči ze stanice Holešov a dobrovolní hasiči z Roštění byli včera krátce po deváté hodině večerní vysláni krajským operačním střediskem hasičů k hlášenému požáru osobního vozidla na lesní cestě za obcí Roštění na Kroměřížsku.

Po příjezdu hasičů bylo vozidlo celé v plamenech. Jedním proudem hasební vody požár během pár minut uhasili. Hořící vozidlo se však nacházelo v těsné blízkosti lesa a požár tak zasáhl nejbližší stromy. Ty hasiči ochlazovali vodou. Místo požářiště kontrolovali termokamerou a dohašovali skrytá ohniska.

Na místo si velitel zásahu povolal vyšetřovatele hasičů. Majitel vozidla vyšetřovateli sdělil, že zapadl v bahnitém terénu. S vozidlem se delší dobu snažil vyjet, což se mu ale nepodařilo a vozidlo začalo hořet. Vyšetřovatel jako příčinu vzniku požáru stanovil nepředpokládané změny provozních parametrů. Požár vznikl v motorové části auta a poté se rychle rozšířil na celé vozidlo, ze kterého zbylo jen ohořelé torzo. Škodu si majitel vyčíslil na deset tisíc korun.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163536′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2360‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163536‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x