Kvůli nehodě autobusu a náklaďáku byla v Otrokovicích přijata nová dopravní opatření

OTROKOVICE - V souvislosti s dopravní nehodou, při které se srazil autobus MHD s malým náklaďákem, se v Otrokovicích rozhodli přijmout nová dopravní opatření. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Nehoda se stala na silnici mezi Otrokovicemi a Tlumačovem a vyžádala si pět zraněných. Policisté společně se správcem silnice a zástupci města Otrokovice absolvovali po nehodě prohlídku místa. Nová opatření mají za cíl eliminovat další možné střety.

„K dopravní nehodě došlo na křižovatce silnice I/55 na sjezdu do Otrokovic směrem od Tlumačova. Aktuálně je zde vedena objízdná trasa, v křižovatce je tedy zvýšený provoz,“ upřesnila mluvčí otrokovické radnice.

První opatření uskutečnil správce silnice hned den po nehodě, kdy provedl ořez zeleně v rozhledovém poli křižovatky. V dohledné době budou realizována další opatření ke zvýšení bezpečnosti v blízkosti křižovatky, zejména doplnění zákazu předjíždění či reflexního podkladu přechodného dopravního značení. Policie České republiky bude dodržování pravidel silničního provozu kontrolovat.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x