Velké Karlovice ožijí tradičním Pohádkovým lesem

VELKÉ KARLOVICE - Velké Karlovice ožijí o víkendu pohádkami. Nejoblíbenější rodinná akce Resortu Valachy, Pohádková cesta lesem, se uskuteční již tuto neděli 9. června u hotelu Galik a tentokrát se ponese v duchu populárních animovaných filmů pro děti, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

V okolí hotelu Galik bude připravena zábavná trasa, na které děti potkají řadu oblíbených hrdinů a budou s nimi plnit různé úkoly. „S hasičem Samem si zkusí práci požárníka, s Pocahontas vyrobí pravou indiánskou čelenku, s Aladinem se proletí na létajícím koberci, zažijí koulovačku v Ledovém království a čeká je i setkání s odvážnou Vaianou, zlobrem Shrekem, Pepkem námořníkem, Asterixem a Obelixem či Pošťákem Patem, kterému mohou v dopise svěřit svá tajná přání,“ upřesnila Žáčková.

Registrace probíhá v hotelu Galik od 9.30 hodin, na pohádkovou trasu mohou rodiče s dětmi vyrazit nejpozději ve 12.00 hodin. Po návratu je u Galiku čeká kromě občerstvení také doprovodný program: deskové a IQ hry Mindok, zábava a hry s žabákem COQUIm a GoGEN Maxipsem Fíkem, jízdy na koni, vystoupení bubeníků, pohádkový fotokoutek nebo ruličkové překvapení. Akce se koná za každého počasí.

Necelý týden po Pohádkovém lese, v sobotu 15. června, se v Resortu Valachy koná další akce pro celou rodinu – cyklistický závod Bike Valachy. Kromě dvou tras pro dospělé v délce 25 a 50 kilometrů nabídne i dětské závody v sedmi věkových kategoriích. Děti při přihlášení předem platí symbolické startovné 50 korun. Všichni malí sportovci také tradičně v cíli obdrží za svůj výkon perníkovou medaili.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x